
Model LG Kimden Lucky Miner madencilik scrypt Algoritma maksimum hashrate ile 11 MH/s güç tüketimi için 12W.
| Günlük | Aylık | Yıllık | |
|---|---|---|---|
| Gelir | $ 0.00 | $ 0.14 | $ 1.71 |
| Elektrik | $ 0.01 | $ 0.35 | $ 4.21 |
| Kâr | -$ 0.01 | -$ 0.21 | -$ 2.49 |
| Algoritma | Hashrate | Tüketim | Verimlilik | Kârlılık |
|---|---|---|---|---|
| Scrypt | 11 MH/s±10% | 12w±10% | 1.09j/MH | -$ 0.01 |
| Üretici firma | Lucky Miner |
| Model | LG |
| Olarak da bilinir | Lucky Miner LG07 11Mh Doge miner |
| Serbest Bırak | May 2026 |
| Boyut | 109 x 99 x 45mm |
| Ağırlık | 370g |
| Gürültü seviyesi | 38dB |
| Güç | 12w |
| Arayüz | WiFi 2.4G |
| sıcaklık | 5 - 45 °C |
| Nem | 5 - 95 % |